מי אנחנו

חברת פטרולית פיתרונות מובייל בע"מ הינה יצרנית וספקית בינלאומית של מוצרי תוכנה לניהול ובקרת עובדי שטח. מוצרי החברה כוללים רכיבי מובייל הרצים על גבי מספר רב של פלטפורמות לטלפונים ניידים ומחשבי לוח, ורכיבי השרת מבוססי ענן. פתרונות החברה כוללים הגדרות,  פיתוחים, התאמות ואינטגרציה למערכות הארגוניות של הלקוח.

פטרולית פיתרונות מובייל הינה חברה ישראלית עם מרכז פיתוח בראשון לציון, ולה חברת בת בארה"ב אשר משווקת  את מוצרי החברה בצפון אמריקה.

המוצרים המפותחים בחברה נותנים פתרון מלא לארגון בניהול ובקרה על אנשי השטח בתחומים שונים.

מוצר הדגל של החברה הינו מערכת פטרולית, אשר נותנת פיתרון מושלם למגוון רחב של יישומים ובהם בקרת שומרים, סיירים, מנהלי שטח, אנשי תחזוקה וניקיון, הסעות, נוכחות ועוד.

החברה, לאורך זמן, דואגת להיות בחזית הטכנולוגיה ולהציג חדשנות תוך שימוש בכלים ובפלטפורמות מין המתקדמים הקיימים בעולם התוכנה.

 

לקוחות החברה

מערכת פטרולית מכילה מודולים רבים ופונקציונאליות רבה המתאימה למספר רב של תחומי עיסוק הקשורים לניהול אנשי שטח.  לכן מבין לקוחותינו ניתן למצא מגוון רחב של לקוחות המשתמשים במוצרי החברה במגוון רחב של יישומים, ובינהם:

  • עיריות ורשויות בארץ ובחו"ל בתחום הסיור והשיטור העירוני, אבטחת מוסדות ציבור, מאבטחים בבתי ספר וגני ילדים, מפקחים וקבט"ים של העירייה
  • חברות שמירה ואבטחה- חברות בתחום שמירה והביטחון המעסיקות שומרים שלהם מסלולים ומשימות מוגדרים מראש עם יכולת דיווח על אירועים במהלך המשמרת. חברות עם עמדות שמירה סטאטיות עם יכולת בקרה על הגעה ועזיבת השומר את המיתחם.
  • תחזוקת מיבנים – חברות שעיקר עיסוקן הינו תחזוקת מבני ציבור, קניונים ועוד. מסלולי ביקור ומשימות תחזוקה, דיווחים מהשטח על תקלות ושליחת הודעות באונליין לאנשי התחזוקה והמנהלים וניהול ומעקב אחר משימות
  • איסוף והפצה – חברות איסוף והפצה, חלוקת עיתונים, בקרה על הסחורה המועמסת להפצה, דיווח הפצה ואיסוף ברמת מספר פריט סריאלי וקריאת ברקוד הפריט. כלי מעקב ובקרה מלאים על תנועת הרכב, דיווח תקלות ואירועים על הרכב.
  • מתנ"סים לניהול זמני התחלה וסיום החוג, רישום נוכחות תלמידים בחוגים השונים ודיווח אירועים חריגים

 

צוות החברה

לחברה צוות ניהול ופיתוח עם ניסיון של שנים רבות. צוות החברה מתמחה בפיתוח פיתרונות מובייל מתקדמים, המתאימים את עצמם להתקדמות הטכנולוגיה הן ברמת כלי הפיתוח והן ברמת הפיתרון בהיבט המימוש למישתמש הקצה. 

 

ליצירת קשר לחץ כאן

 

צור קשר

פטרולית פיתרונות מובייל בע"מ

משרדים: רח' אצ"ל 15 ראשל"צ 7570617  ישראל

טלפון:  1801-224242  פקס: 072-2454931         

דוא"ל:  מכירות- This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.    תמיכה- This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מערכת פטרולית - הורדת חומר טכני

להורדת חומר טכני על מערכת פטרולית והסבר על הפתרונות הקיימים במערכת, יש ללחוץ כאן