מודול נוכחות עובדים של מערכת פטרולית מאפשר לעובדי החברה לדווח נוכחות באמצעות הסמארטפון. דיווח הנוכחות מכיל דיווחי התחלת עבודה, דיווחי סיום עבודה ודיווחי הפסקות. דיווח הנוכחות יכול להיות אופציונאלי, או חובה לפני תחילת ביצוע מסלולים יומיים ודיווח ביצוע משימות או אירועים. כל דיווח נוכחות כולל גם את מיקום העובד בו התבצע הדיווח.

בנוסף, ניתן להגדיר דיווח נוכחות מבוסס מיקום, כלומר, עובד שטח יוכל לדווח התחלה או סיום עבודה רק במידה והוא נוכח פיזית במקום שהוגדר לו. אפשרות זו מונעת מעובדים לדווח נוכחות כשהם עדיין לא הגיעו ליעד שהוגדר להם או למקום עבודתם.

כל נתוני הדיווח מוצגים בשרת וניתן להדפיסם באמצעות דוחות הנוכחות. הנתונים ניתנים לעריכה ע"י המנהלים, כמו כן קיימת אפשרות לייצא נתוני נוכחות עובדים למערכות חיצוניות.

שימוש במודול זה מונע שגיאות בדיווחי הנוכחות, חוסך לחלוטין את הצורך בליקוט ידני של נתוני הנוכחות מהעובדים, ואת הצורך בשימוש בטפסי נוכחות והקלדתם למערכת.

 

 
 
 

צור קשר

פטרולית פיתרונות מובייל בע"מ

משרדים: רח' אצ"ל 15 ראשל"צ 7570617  ישראל

טלפון:  1801-224242  פקס: 072-2454931         

דוא"ל:  מכירות- This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.    תמיכה- This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מערכת פטרולית - הורדת חומר טכני

להורדת חומר טכני על מערכת פטרולית והסבר על הפתרונות הקיימים במערכת, יש ללחוץ כאן