מודול תוכנית עבודה מספק מספר שיטות להגדרת מסלולים, תיזמון מסלולים וביקורים והקצאת עובד למסלול.

כל חברה יכולה לאמץ את השיטה הרלוונטית והטובה ביותר לבניית מסלולים ותוכנית עבודה, וזאת בהתאם לשיטות העבודה הנהוגות בחברה והמקובלות בתחום.

במהלך היום, ניתן להקצות ביקורים חדשים למסלול פעיל, המערכת תישלח את הנתונים ששונו או התווספו לעובד המתאים שמטפל במסלול, ותיידע אותו על השינויים שבוצעו בזמן אמת.

עם הגדרת המסלול, זמן הביצוע שלו ותדירות המסלול, תשכפל המערכת את המסלולים הנ"ל לתאריכים עתידיים ללא צורך לבצע הגדרות נוספות, ובכך לסגור תוכנית עבודה לטווח ארוך.

כמו כן מנהלת המערכת יומן חופשות בהם האתרים אינם פעילים, על מנת לא לשבץ אותם במסלולים בתאריכי החופשה.

 

בניית תוכנית עבודה יכולה להתבצע באחת מהשיטות הבאות:

 

בניית מסלולים, זמן ביצוע ותדירות, לדגומא: כל יום ראשון עד חמישי – בכל שבוע. הגדרת האתרים ונקודות הביקור בכל אתר, זמן ביצוע ותדירות ביקור באתרים. המערכת תיצור מסלולים עם הביקורים השייכים להם, וזאת בהתאם לתיזמון המסלולים והאתרים

שימוש בלוח שנה ויזואלי ליצירת מסלולים,  לשם כך יש להגדיר מראש את רשימת המסלולים ווהמשתמשים. מודול זה מקנה תמונה מלאה וויזואלית על תיזמון המסלולים והביקורים וכל פעולת הגדרת הביקור מבוצעת דרך היומן

 

 

צור קשר

פטרולית פיתרונות מובייל בע"מ

משרדים: רח' אצ"ל 15 ראשל"צ 7570617  ישראל

טלפון:  1801-224242  פקס: 072-2454931         

דוא"ל:  מכירות- This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.    תמיכה- This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מערכת פטרולית - הורדת חומר טכני

להורדת חומר טכני על מערכת פטרולית והסבר על הפתרונות הקיימים במערכת, יש ללחוץ כאן