מודול ההתראות של מערכת פטרולית מספק כלי רב עצמה ויעיל כדי להבטיח פעילות שטח תקינה ללא צורך בביזבוז זמן יקר במעקב על אנשי השטח, וללא דאגות מיותרות באים הפעילויות המתוכננות אכן מבוצעות, ובזמן הנכון.

המנהל יכול להמשיך להתעסק בשגרה היום יומית שלו ולבצע את עבודתו כרגיל, ובו בזמן מערכת פטרולית תשגיח על הפעילות בשטח, ותיידע ותתריאה רק במקרה הצורך, באמצעות שליחת מיילים ו SMSלמנהל או רשימת אנשי קשר.

יתרה מזו, גם אנשי השטח יכולים ליזום ולדווח אירועים חשובים במהלך יום העבודה, והמערכת תשלח התראות באותו הרגע לרשימת אנשי הקשר שהוגדרו לאירוע המדווח, ובכך לקבל מהחברה תגובה או פיתרון לאירוע.

בנוסף, ניתן גם לידע את לקוחות החברה בכל מידע רלוונטי מהשטח בזמן אמת בעת הביקור עצמו, וזאת באמצעות שליחת מיילים או הודעות SMS ישירות ללקוחות.

 

שימושים נפוצים במודול ההתראות:

דיווח על אירוע חשוב בזמן אמת על ידי איש השטח, לדוגמא, שומר יכול לדווח בזמן אמת לבעל המקום על אירוע חריג שזוהה בביקור, כמו דלת שבורה וכדומה.

אם עובד השטח מאחר בהגעה למקום הביקור

בהגעה למקום הביקור

שליחת זמן הגעה משוער ללקוחות בהתבסס על מיקום העובד ומצב התנועה הנוכחי

שליחת התראות לבעל המקום בכל מידע רלוונטי שיוגדר כמידע חשוב והכרחי לשליחת ההתראה

 

 

צור קשר

פטרולית פיתרונות מובייל בע"מ

משרדים: רח' אצ"ל 15 ראשל"צ 7570617  ישראל

טלפון:  1801-224242  פקס: 072-2454931         

דוא"ל:  מכירות- This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.    תמיכה- This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מערכת פטרולית - הורדת חומר טכני

להורדת חומר טכני על מערכת פטרולית והסבר על הפתרונות הקיימים במערכת, יש ללחוץ כאן