מודול ניהול משימות של מערכת פטרולית מאפשר לחברה ולמנהליה להגדיר משימות, לצוותם לאנשי התפעול והשטח, ולעקוב אחר סטאטוס המשימות ובצועם בכל רגע נתון.

ניתן להגדיר סוגים שונים של משימות, כשכל סוג משימה יכול להכיל סטאטוסים שונים, רמת דחיפות שונה, סוג טופס למילוי בעת דיווח על המשימה, ציוות משימה לעובד בודד או מספר עובדים, קישור משימה לאתרי החברה או לכתובת אקראית, משך זמן ביצוע המשימה ועוד.

עם פתיחת משימה חדשה ע"י המנהל, תישלח המשימה לעובדי החברה שנבחרו לביצוע המשימה, ומכאן ואילך מתחיל מחזור חיים של המשימה בהתאם לסוג המשימה עד להשלמתה או סגירתה. כל משימה שנשלחת לעובד, מלווה בהודעת Pushלטלפון העובד.

המערכת עוקבת אחר ביצוע המשימות ברמת כל עובד, ושולחת התראות לרשימת מכותבים במקרה של חריגה מהלו"ז הנקבע לביצוע המשימה. ניתן לראות את שלבי ההתקדמות בביצוע כל משימה עבור כל עובד, כולל תאריך ושעה לכל שלב, ואת כל התכתובות הקשורות למשימה.

ניתן לשלוח את המשימה למספר עובדים בארגון ולהקצותה בפועל רק לעובדים הראשונים שיענו ויאשרו את קבלתה.  לדוגמא ניתן לשלוח משימה ל 10 עובדים, וה 3 הראשונים שיאשרו אותה יקבלו את המשימה לביצוע.

 

להלן מספר מאפיינים בולטים של מודול המשימות:

 

  • ניתן לפתוח משימות חדשות הן בשרת והן בטלפון ולצוותם לעובדים שונים בארגון
  • פתיחת משימות בשיטת Get Taxi– הראשונים שמאשרים מקבלים את המשימה
  • התאמת טופס שונה לכל סוג משימה, למילוי ע"י העובד בשטח בעת ביצוע המשימה
  • קבלת התראות SMSאו מייל על אי מענה/ביצוע של משימה ע"י העובד
  • מעקב ישיר באמצעות גראף בלוח המכוונים המיתעדכן אונליין בכמות המשימות בכל סטאטוס בכל רגע נתון
  • דוחות מפורטים לפירוט מצב המשימות וסטאטוס ביצועם
  • צ'יט כללי או צ'יט ברמת משימה עם כל עובדי השטח

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

צור קשר

פטרולית פיתרונות מובייל בע"מ

משרדים: רח' אצ"ל 15 ראשל"צ 7570617  ישראל

טלפון:  1801-224242  פקס: 072-2454931         

דוא"ל:  מכירות- This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.    תמיכה- This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מערכת פטרולית - הורדת חומר טכני

להורדת חומר טכני על מערכת פטרולית והסבר על הפתרונות הקיימים במערכת, יש ללחוץ כאן